رده محصول
تماس با ما

شانگهای درخشش بالا بین المللی تجارت شرکت با مسئولیت محدود

اضافه کردن: اتاق 308 چهارم خلاق Wanke شمالی No2000 Dongming جاده منطقه جدید Pudong، شانگهای، چین

Tel:86-21-66531378

فکس: 86-21-66531373

ایمیل:sales@ingredient4health.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-21-66531378

ایزوفلاون های سویا

سویا منبع غذایی اصلی در کشورهای آسیایی برای سالهای زیادی شده است. این دلیل بسیار مغذی است: آنها حاوی حدود 36% پروتئین و 18% چربی و 30% کربوهیدرات و ایزوفلاون و بسیاری از مواد معدنی و ویتامین ها. تمام ملزومات هشت اسید آمینه ها در سويا را که باعث می شود...

جزئیات محصول

منبع
سویا غذای اصلی در کشورهای آسیایی برای سالهای زیادی شده است. این دلیل بسیار مغذی است: آنها حاوی حدود 36% پروتئین و 18% چربی و 30% کربوهیدرات و ایزوفلاون و بسیاری از مواد معدنی و ویتامین ها. تمام ملزومات هشت اسیدهای آمینه موجود در سویا است که پروتئین سویا یک پروتئین کامل است.
ایزوفلاون های سویا چیست؟
تقطیر ایزوفلاون سویا یا کنسانتره استخراج از بذر یا دانه های گیاه سویا که در سراسر انواع سیستم های بدن را تحت تاثیر قرار. ایزوفلاون های سویا متعلق به کلاس از ترکیبات گیاهی شناخته شده به عنوان فیتواستروژن اصطلاح زیرا آنها در ساختار شیمیایی و تابع به استروژن هورمون جنسی زنانه شبیه است. سویا را محصور می کند چند عناصر یا ترکیباتی مانند ایزوفلاون و لسیتین است که درمانی بسیار با ارزش هستند. آنها در کاهش و افزایش خطر سرطان پستان دخیل شده اند و به طور کلی خوب در cardioprotection از کاهش سطح ليپوپروتئين و دیده می شود به عنوان خوب برای سلامت استخوان در پیری نیز هست.

نام محصول

عصاره سويا

بخشی از گیاه استفاده می شود

دانه

مشخصات

ایزوفلاون های سویا 10% - 40%

بسته

25کیلوگرم/درام

سویا منبع غذایی منحصر به فرد از ایزوفلاون جنيستئين، و دايدزئين است. در حالی که مصرف سویا در جهان غربی محدود تا قرن بيستم شده است آن بخشی از رژیم غذایی جنوب شرق آسیا را برای تقریبا پنج هزاره بوده است. سنگین مصرف سویا در مردم جنوب شرق آسیا همراه با کاهش در نرخ برخی سرطان ها و بیماری های قلبی عروقی و عوارض جانبی مزاحم است که ممکن است همراه با یائسگی است. اخیر شواهد تجربی نشان می دهد که ایزوفلاون سویا که علمی از 80and انجام شده در #39; s، مسئول اثرات سودمند است.
تابع:
فرضیه که ایزوفلاون سویا ممکن است کمک به تسکین علائم یائسگی (مانند گرگرفتگی، اختلالات عاطفی و فعالیت جنسی خطر بیافتد) مطالعات علمی اخیر تایید شده است. علاوه بر این، ایزوفلاون سویا میزان قابل توجهی کاهش نرخ سرطان پستان که تصور می شود مربوط به اثرات آنها به عنوان فیتواستروژن. همچنین مطالعات نقطه کردن که بالا مصرف سویا ایزوفلاون در رژیم غذایی در مهار رشد سلول های سرطانی پروستات کسانی که خوردن رژیم غذایی کم چرب اما غنی از پروتئین های سویا دخیل هستند بروز کاهش سرطان پروستات است.
کاهش خطر ابتلا به سرطان در مردان و زنان
ایزوفلاون های سویا مهم عناصر جدید در پیشگیری و درمان بالقوه سرطان هستند. ایزوفلاون سویا نیز دارای خواص آنتی اکسیدان و مانند دیگر آنتی اکسیدان آنها دراز مدت خطر ابتلا به سرطان جلوگیری از تخریب های رادیکال های آزاد به DNA های کاهش می دهد.
5000 سال خورده در آسیا، سویا برای کاهش خطر ابتلا به سرطان پستان و دیگر سرطان اندام تناسلی ظاهر می شود. در سال های اخیر گيرشناسى در غذاهای حاوی سویا به عنوان یکی از تفاوت های عمده ای در رژیم غذایی بین آسیایی ها و آمریکایی ها متمرکز شده است. هنگامی که آنها به ایالات متحده حرکت می کند و اتخاذ رژیم غذایی غربی آسیا زنان خوردن رژیم غذایی بالا سویا سنتی نسبتا کم خطر سرطان پستان است، اما خود را افزایش می دهد خطر است.
به طور مشابه، مردان آسیایی است که خوردن رژیم غذایی بالا سویا خطر کم تهاجمی سرطان پروستات است. سوزان چکاوک، دکتر، که دارای تخصص در womenand #39؛ می گوید رژیم غذایی استاندارد آمریکایی است هیچ فیتواستروژن ها مسائل مربوط به سلامت در لس Altos، کالیفرنیا از سویا و دیگر منابع طبیعی فیتواستروژن او می افزاید: مصرف این مواد غذایی به حفظ خود استروژن مانند منافع باید به. (منبع: اخبار علوم تغذیه در سپتامبر 1998.)
علاوه بر این، در یک گروه از استرالیا قفقاز زنان کسانی بودند که رژیم های غذایی شامل مبالغ بالاتر از ایزوفلاون و فیتواستروژن دیگر کاهش بروز سرطان پستان بود. (منبع: سرطان: اصول و عمل انکولوژی 3rd نسخه فیلادلفیا، جی Lippincott، 1989، ص 167-180.)
ایزوفلاون همچنین کاهش خطر ابتلا به سرطان با مهار فعالیت تیروزین کیناز آنزيم که ترویج رشد سلول سرطان. (منبع: بیوشیمی سلولی J, 1995; 22S:181-7) برخی از محققان نشان داده اند که جنيستئين، زایی است و به عنوان یک ماده ضد رگ زایی آن بلوک رشد رگ های خونی که تومور نیاز به گسترش. (منبع: J Nutr 1995; 125:790S-7S.)
استفاده در درمان جایگزینی با استروژن
فواید سویا فراتر دراز مدت خطر ابتلا به سرطان را کاهش. مطالعات اخیر که سویا (در هر دو غنی از ایزوفلاون پروتئین یا مکمل های خالص ایزوفلاون) پیدا کرده اند، می تواند کاهش گرگرفتگی یائسگی و و افزایش تراکم استخوان در زنان. در واقع، بسیاری از مشکلات یائسگی و يائسه سلامتی ممکن است از عدم ایزوفلاون در رژیم غذایی معمول آمریکایی منجر شود. (منبع: اخبار علوم تغذیه در سپتامبر 1998)
استروژن برای سیستم تولید مثل زنان ضروری است، اما آنها نیز مهم است برای استخوان قلب و احتمالا مغز. برای زنان در یائسگی (و از دست دادن استروژن)، جایگزینی استروژن مشکل اساسي است. کنراد کریستین شرکت نویسنده با مارکوس Laux دوم طبیعی زن يائسه (هارپر کالینز، 1997)، که ایزوفلاون سویا و دیگر استروژن گیاهی جایگزین هورمون های موثر بعد از هیسترکتومی هستند مربوط است. پژوهشگران دیگر گزارش ایزوفلاون استروژن به اندازه کافی برای تشکیل استخوان نیز هستند.
کاهش کلسترول و کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی
علاوه بر خود فعالیت استروژنی ایزوفلاون سویا سطح کلسترول سالم بدون کاهش سطح HDL کلسترول مفید حمایت می کنند. همچنین, ایزوفلاون سویا ممکن است عملکرد طبیعی عروق حفظ. به گزارش خبرنامه اتصال سویا که andquot;... حتی در افراد مبتلا به کلسترول طبیعی ایزوفلاون سویا ممکن است کمک به کاهش بیماری های قلبی risk.andquot; (جلد ۶، شماره 2، بهار سال 1998)
مطالعات حیوانی:
1 اثرات استروژن گیاهی در غدد پستانی و پستانداران و Uteri جالبه
در یک مطالعه اخیر درمان جایگزینی هورمونی و جایگزین های آن زن جالبه بزرگسالان، جراحی يائسه (Macaca fascicularis) به طور مداوم با استرادیول (E2)، غنی از ایزوفلاون سویا جدايه (SBE) یا E2 + SBE تحت درمان قرار گرفتند. دوز معادل بر اساس کالری برای 1 mg/زن/روز برای استراديول و 148 میلی گرم/زن/روز برای ایزوفلاون سویا بود. پس از 6 ماه درمان جایگزینی، پاتولوژی، اندازه گیری مورفومتريك و ایمونوهیستوشیمی آندومتر و غدد پستانی انجام شد.
افزایش ضخامت آندومتر غده منطقه و تكثير اپیتلیال E2 و E2 + SBE القا شد. تغييرات مورفومتريك بودند همراه با افزایش Ki67 اپیتلیال در E2 رنگ آمیزی درمان گروه. اثرات E2 تا حدی توسط SBE (آشکار به عنوان کاهش رنگ آميزی Ki67) پساانقلابی بودند. غده پستان گسترش با E2 ايجاد شد و اقدامات E2 + SBE مورفومتريك و ایمونوهیستوشیمی تكثير در توافق شد در هر دو بافت. اثرات E2 توسط SBE در غده پستانی پساانقلابی بودند. هسته ای استروژن رسپتور (ER) را از هر دو بافت رنگ آمیزی نشان داد تفاوت معنی داری بین E2 SBE، و درمان جالبه SBE + E2. برچسب استروژن در گروه SBE آشکار بود. در E2 و E2 + SBE درمان حیوانات وجود دارد افزایش در رنگ آمیزی هسته ای گیرنده پروژسترون (PGR) از بافت پستان و آندومتر یافت. در آندومتر، ما شاهد کاهش هسته PGR از رنگ آمیزی: غدد سطحی SBE گروه: 2،4 / 7,59 21,5 /-28,00% سلول های نشاندار شده با گروه شاهد در مقایسه با.
نتيجه گيري: در این راسته پستانداران نخستین پایه مدل SBE درمان تكثير در آندومتر و پستان بافت وادار نمی بود. نتایج نشان می دهد که SBE ممکن است اثر تکثيری، در آندومتر و غده پستانی چون همراه با استروژن بیرونی. (جی.ام.کوتزی ارنست موریتس آرنت دانشگاه Greifswald آلمان و بخش مقایسه ای پزشکی بومن خاکستری دانشکده پزشکی دانشگاه ویک فارست وینستون سالم را.)
2, Investigating اثر حفاظتی ایزوفلاون غذایی در برابر تابش اشعه ماوراء بنفش در مدل موش بی مو.
بی مو موش خوراکی با عصاره (500 mg/Kg بدن Wt/d) حاوی ایزوفلاون سویا (30%) اجرا شد و به تابش UV سه بار در هفته بیش از یک ماه به استطاعت دوز کل 600mJ/cm2 قرار گرفتند. در پایان مطالعه، آن اندازه گيري شد اثر ایزوفلاون بر ظاهر پوست کلاژن رسوب و ضخامت اپيدرم در پوست موش UV آسیب دیده. كشت فيبروبلاست پوست اثر ایزوفلاون در سنتز/تخریب کلاژن و metalloproteinases(MMPs) تعيين شد. نتایج نشان داد ظاهر بهتر پوستی و درمان کمتر چروک در ایزوفلاون گروه نسبت به گروه های UV آسیب دیده، درمان نشده.
ایمنی:
ایزوفلاون های سویا بسیار امن در طیف گسترده ای از مصرف است. درصد کمی از مردم به حداقل باید اجتناب از مصرف محصولات سویا. مصرف ایزوفلاون سویا با عوارض جانبی قابل توجهی از مسائل گوارشی خفیف (نفخ، نفخ شکم) همراه است. دوز بالا مصرف عصاره های متمرکز ایزوفلاون هستند امن در سطوح تا در 300 میلی گرم در روز (برآورد مقدار موجود در رژیم غذایی ژاپنی به طور متوسط). از دراز مدت اثرات مکمل ایزوفلاون جدا شده ناشناخته است و پتانسیل اثرات استروژنی طرفدار مگا دوز مصرف ایزوفلاون وجود داشته باشد، محتاطانه به نگه داشتن مصرف ایزوفلاون کل نزدیک به سطح آن در مقدار غذایی یافت.
مقدار مصرف:
1. برای سلامت قلب 30-50 میلی گرم ایزوفلاون های سویا در هر روز موثر در کاهش کلسترول و تری گلیسرید است.
2-برای علائم یائسگی 25 و 50 میلی گرم ایزوفلاون های سویا در هر روز موثر در کاهش برخی از علائم مربوط به یائسگی (مانند گرگرفتگی) است. بیش از 200 میلی گرم در روز تجاوز.

ما افتخار در ما به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو ایزوفلاون سویا و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی کنند. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما برای خرید فله ایزوفلاون سویا با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

Hot Tags: سويا ایزوفلاون چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، فله
محصولات مرتبط
پرس و جو
Online customer service
Online customer service system