رده محصول
تماس با ما

شانگهای درخشش بالا بین المللی تجارت شرکت با مسئولیت محدود

اضافه کردن: اتاق 308 چهارم خلاق Wanke شمالی No2000 Dongming جاده منطقه جدید Pudong، شانگهای، چین

Tel:86-21-66531378

فکس: 86-21-66531373

ایمیل:sales@ingredient4health.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-21-66531378

Arbutin هستند

arbutin هستند ماده فعال از گیاهان طبیعی است که می تواند سفید کردن و روشن کردن پوست نشات گرفته است. آلفا arbutin هستند می تواند نفوذ به پوست به سرعت بدون تاثیر غلظت سلول ضرب و به طور موثر جلوگیری از فعاليت تيروزيناز در پوست و تشکیل ملانین. توسط...

جزئیات محصول

نام محصول

Arbutin هستند

مشخصات

98%

بسته

25کیلوگرم/درام

arbutinis ماده فعال از گیاهان طبیعی است که می تواند سفید و روشن skin.alphaarbutincan نفوذ به پوست به سرعت بدون تاثیر غلظت سلول ضرب و به طور موثر جلوگیری از فعاليت تيروزيناز در پوست و تشکیل ملانین نشات گرفته. توسط تيروزيناز combinedarbutinwith شتاب هستند تجزیه و زهکشی ملانین، ترشح و سه سوار می کردم و هیچ عوارض جانبی caused.alphaarbutinis یکی از مواد سفید امن ترین و کارآمد ترین است که در قرن 21st محبوب در present.alphaarbutinis نیز رقابتی ترین فعالیت های سفید هستند.
تابع
1. پوست روشن، سه Whiten و dispell،
2. جلوگیری از اشعه ماوراء بنفش.
3. سیستم ایمنی بدن را بالا ببرد.
4. خوب است که برای بیماری های روده ای ما است.
5. این تابع antiphlogistic و ضد درد برای سوزاندن و scald.
برنامه های کاربردی
1-آرایشی: (بسیار خوب محصولات برای پوست روشن)
alphaarbutinprotect پوست در برابر آسیب توسط radicalsalphaarbutinis رایگان ایجاد عامل سفید پوست است که بسیار محبوب در ژاپن و کشورهای آسیایی برای پوست د رنگدانه، alphaarbutininhibits تشکیل ملانین رنگدانه با مهار تيروزيناز activity.alphaarbutinis عامل پوست بسیار امن برای استعمال خارجی است که سمیت تحریک بوی ناخوشایند و یا عارضه جانبی مانند Hydroqinone.The ofalphaarbutinconstitute داده ها با یگدیگر سیستم تحویل به potentialize اثر در time.alphaarbutinis راه به عنوان سمبل hydrophilicalphaarbutinin lipophilic media.arbutingive سه ویژگی اصلی را ندارد. سفید اثر، اثر ضد سنی و UVB / فیلتر UVC.
2. پزشکی صنعت:
در قرن 18 alphaarbutinwas اول در زمینه های پزشکی به عنوان ضد التهاب و ضد باکتری agent.alphaarbutinwas ویژه برای التهاب مثانه، اورتریت و pyelitis استفاده می شود استفاده می شود. این کاربردها هنوز تا امروز که طب طبیعی مواد طبیعی تنها برای درمان هر گونه بیماری استفاده می کند. Alsoalphaarbutinmay حدت پاتوژنهای باکتریایی سرکوب و جلوگیری از باکتری های آلوده و alphaarbutinis نیز استفاده می شود برای درمان التهاب آلرژیک از پوست استفاده می شود. اخیرا alphaarbutinhas شده استفاده می شود برای جلوگیری از رنگ و زیبایی پوست را سفید کردن. در عین alphaarbutincan است که برای سفید کردن پوست برای جلوگیری از لکه های کبد و کک برای درمان علائم آفتاب سوختگی و برای تنظیم melanogenesis استفاده می شود.

ما افتخار در ما به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو arbutin هستند و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی کنند. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما برای خرید فله arbutin هستند با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

Hot Tags: arbutin هستند، چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، فله
محصولات مرتبط
پرس و جو
Online customer service
Online customer service system